+380 (66) 824-83-06показать+380 (66) 824-83-06+380 (98) 752-01-99
ИзбранноеКорзина
Bus Detal. Авторазборка. Автозапчасти.
+380 (66) 824-83-06+380 (98) 752-01-99
Bus Detal. Авторазборка и новые запчасти.

Стартер на Renault Kangoo 1.5 dci 2000-2006, Евро 3. Стоит с зади Рено Кенго (Кангу) 1.5 дци.

2 175 грн
Код: S5038
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Перезвоните мне
Контактная информация
+380 (66) 824-83-06показать+380 (66) 824-83-06 все+380 (66) 824-83-06 МТС+380 (98) 752-01-99 Киев Стар
Адрес: Украина, Волынская обл., Луцк, Ковель
Написать компании

Описание

Новий редукторний стартер на Reanault Kangoo 1.5 DCi, Рено Кенго 1.5 дці. Євро 3, стоїть з заду двигуна, між двигуном та салоном автомобіля. 

Номер: S5038
Категорія: Стартер
Бренд: AS
Оригінальний виробник: MITSUBISHI
Опис: Стартер MI 12V-1.1kW-12t, M0T86181, CS1273, Dacia,Nissan,Renault
Специфікація: Легкова техніка
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Розмір A [mm]   65
Розмір B [mm]   -2
Напруга [V]   12
Потужність [kW]   1.0
Кількість зубів   12
Кількість зубів (вписується в)   12
Кількість отворів   3
Кількість різьбових отворів   2
Обертання   CW
 

Доставка: відправляємо поштовими службами доставки (уточнюйте в менеджера компанії)

Оплата:

  • Післяплата, "наложка", оплата при отриманні на пошті, після огляду відправлення (посилки).
  • Готівкою (при самовивозі).
  • Банківська картка, повна або часткова передплата замовлення.

Гарантія: повернення/заміна - 14 днів від дня отримання (за умови збереження товарного виду та пакування)

Ми будуємо роботу просто:

904782005_904782005.jpg?PIMAGE_ID=904782005 Замовлення клієнта →904782076_904782076.jpg?PIMAGE_ID=904782076Дзвінок консультаната →904782137_904782137.jpg?PIMAGE_ID=904782137 Відправлення запчастин →904782194_904782194.jpg?PIMAGE_ID=904782194 Внесення оплати при отриманні

Наш асортимент задовільняє більш як 97 % пошукових запитів. 

Підберемо все необхідне кожному клієнту! Не знайшли що шукали? Телефонуйте!

Застосування на авто:

DACIA
LOGAN EXPRESS (FS_) 03.2009 - . 1.50 Дизель
LOGAN (LS_) 09.2005 - . 1.50 Дизель
LOGAN (LS_) 09.2007 - . 1.50 Дизель
LOGAN MCV (KS_) 02.2007 - . 1.50 Дизель
LOGAN MCV (KS_) 09.2007 - . 1.50 Дизель
LOGAN пикап (US_) 03.2008 - . 1.50 Дизель
DACIA   Logan 1.5 dCi   [K9K790]   09.2005-  
DACIA   Logan 1.5 dCi   [K9K792]   01.2006-  
DACIA   Sandero 1.5 dCi   [K9K790]   11.2008-
NISSAN
ALMERA II Hatchback (N16)   01.2003 - .   1.50   Дизель
ALMERA II (N16)   01.2003 - .   1.50   Дизель
KUBISTAR (X76)   08.2003 - 10.2009   1.50   Дизель
KUBISTAR (X76)   08.2005 - 10.2009   1.50   Дизель
KUBISTAR (X76)   04.2006 - 10.2009   1.50   Дизель
KUBISTAR фургон (X80)   08.2003 - .   1.50   Дизель
KUBISTAR фургон (X80)   08.2005 - .   1.50   Дизель
MICRA III (K12)   01.2003 - 06.2010   1.50   Дизель
MICRA III (K12)   09.2003 - 06.2010   1.50   Дизель
MICRA III (K12)   06.2005 - 06.2010   1.50   Дизель
NISSAN   Almera 1.5 dCi   [K9K722]   01.2003-11.2006  
NISSAN   Kubistar 1.5 dCi X76   [K9K700]   08.2003-  
NISSAN   Kubistar 1.5 dCi X76   [K9K702]   08.2003-  
NISSAN   Kubistar 1.5 dCi X76   [K9K704]   08.2003-  
NISSAN   Kubistar 1.5 dCi X76   [K9K704]   08.2005-  
NISSAN   Kubistar 1.5 dCi X76   [K9K710]   08.2003-  
NISSAN   Kubistar 1.5 dCi X76   [K9K710]   08.2005-  
NISSAN   Kubistar 1.5 dCi X76   [K9K714]   08.2003-  
NISSAN   Kubistar 1.5 dCi X76   [K9K714]   08.2005-  
NISSAN   Kubistar 1.5 dCi X76   [K9K714]   04.2006-  
NISSAN   Kubistar 1.5 dCi X76   [K9K716]   08.2003-  
NISSAN   Kubistar 1.5 dCi X76   [K9K716]   08.2005-  
NISSAN   Kubistar 1.5 dCi X76   [K9K716]   04.2006-  
NISSAN   Kubistar 1.5 dCi X76   [K9K718]   08.2003-  
NISSAN   Kubistar 1.5 dCi X76   [K9K722]   08.2003-  
NISSAN   Kubistar 1.5 dCi X76   [K9K722]   04.2006-  
NISSAN   Micra 1.5 dCi   [K9K704]   01.2003-06.2010  
NISSAN   Micra 1.5 dCi   [K9K722]   09.2003-06.2010
RENAULT
CLIO Grandtour (KR0/1_)   02.2010 - .   1.50   Дизель
CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)   09.1998 - 05.2005   1.40   бензин
CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)   06.2001 - 10.2003   1.50   Дизель
CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)   06.2001 - 12.2006   1.50   Дизель
CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)   06.2001 - .   1.50   Дизель
CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_)   06.2005 - .   1.50   Дизель
CLIO III (BR0/1, CR0/1)   05.2005 - .   1.50   Дизель
CLIO III (BR0/1, CR0/1)   06.2005 - .   1.50   Дизель
CLIO III (BR0/1, CR0/1)   11.2007 - .   1.50   Дизель
CLIO III (BR0/1, CR0/1)   08.2010 - .   1.50   Дизель
CLIO II фургон (SB0/1/2_)   06.2001 - 10.2004   1.50   Дизель
CLIO II фургон (SB0/1/2_)   06.2001 - .   1.50   Дизель
CLIO II фургон (SB0/1/2_)   11.2003 - .   1.50   Дизель
GRAND SCENIC II (JM0/1_)   04.2004 - .   1.50   Дизель
KANGOO Express (FC0/1_)   12.2001 - .   1.50   Дизель
KANGOO Express (FC0/1_)   12.2002 - .   1.50   Дизель
KANGOO Express (FC0/1_)   04.2003 - .   1.50   Дизель
KANGOO Express (FC0/1_)   10.2005 - .   1.50   Дизель
KANGOO (KC0/1_)   12.2001 - .   1.50   Дизель
KANGOO (KC0/1_)   07.2002 - .   1.50   Дизель
KANGOO (KC0/1_)   07.2003 - .   1.50   Дизель
LOGAN I (LS_)   04.2007 - .   1.50   Дизель
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)   11.2002 - 02.2008   1.50   Дизель
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)   11.2002 - 02.2008   1.90   Дизель
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)   05.2005 - 02.2008   1.50   Дизель
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)   05.2005 - 12.2009   1.90   Дизель
MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_)   09.2003 - 03.2009   1.90   Дизель
MEGANE II седан (LM0/1_)   09.2003 - .   1.50   Дизель
MEGANE II седан (LM0/1_)   09.2003 - .   1.90   Дизель
MEGANE II универсал (KM0/1_)   08.2003 - 05.2006   1.50   Дизель
MEGANE II универсал (KM0/1_)   08.2003 - 07.2009   1.90   Дизель
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_)   09.2004 - .   1.50   Дизель
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_)   12.2004 - .   1.50   Дизель
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_)   10.2010 - .   1.50   Дизель
SCENIC II (JM0/1_)   06.2003 - .   1.50   Дизель
SCENIC II (JM0/1_)   05.2005 - .   1.50   Дизель
THALIA I (LB0/1/2_)   08.2000 - .   1.40   бензин
THALIA I (LB0/1/2_)   06.2001 - .   1.50   Дизель
THALIA I (LB0/1/2_)   04.2002 - .   1.50   Дизель
THALIA I (LB0/1/2_)   02.2003 - .   1.50   Дизель
THALIA I (LB0/1/2_)   06.2005 - .   1.50   Дизель
RENAULT   Clio 1.5 dCi   [K9K700]   06.2001-  
RENAULT   Clio 1.5 dCi   [K9K702]   06.2001-  
RENAULT   Clio 1.5 dCi   [K9K702]   06.2001-10.2003  
RENAULT   Clio 1.5 dCi   [K9K702]   11.2003-  
RENAULT   Clio 1.5 dCi   [K9K704]   06.2001-12.2006  
RENAULT   Clio 1.5 dCi   [K9K704]   06.2001-  
RENAULT   Clio 1.5 dCi   [K9K710]   06.2001-10.2004  
RENAULT   Clio 1.5 dCi   [K9K710]   11.2003-  
RENAULT   Clio 1.5 dCi   [K9K740]   06.2005-  
RENAULT   Clio 1.5 dCi   [K9K752]   05.2005-10.2006  
RENAULT   Clio 1.5 dCi   [K9K752]   02.2010-  
RENAULT   Clio 1.5 dCi   [K9K770]   08.2010-  
RENAULT   Kangoo 1.5 dCi   [K9K700]   12.2001-  
RENAULT   Kangoo 1.5 dCi   [K9K702]   07.2002-  
RENAULT   Kangoo 1.5 dCi   [K9K704]   12.2001-  
RENAULT   Kangoo 1.5 dCi   [K9K710]   07.2002-  
RENAULT   Kangoo 1.5 dCi Express   [K9K700]   12.2001-  
RENAULT   Kangoo 1.5 dCi Express   [K9K702]   12.2001-  
RENAULT   Kangoo 1.5 dCi Express   [K9K702]   04.2003-  
RENAULT   Kangoo 1.5 dCi Express   [K9K704]   12.2001-  
RENAULT   Kangoo 1.5 dCi Express   [K9K704]   12.2002-  
RENAULT   Kangoo 1.5 dCi Express   [K9K710]   04.2003-  
RENAULT   Megane 1.5 dCi   [K9K722]   11.2002-  
RENAULT   Megane 1.5 dCi   [K9K722]   08.2003-  
RENAULT   Megane 1.5 dCi   [K9K722]   09.2003-  
RENAULT   Modus 1.5 dCi   [K9K750]   10.2010-  
RENAULT   Scnic 1.5 dCi   [K9K722]   06.2003-  
RENAULT   Thalia 1.5 dCi   [K9K700]   04.2002-  
RENAULT   Thalia 1.5 dCi   [K9K700]   02.2003-  
RENAULT   Thalia 1.5 dCi   [K9K702]   06.2001-  
RENAULT   Thalia 1.5 dCi   [K9K714]   02.2003-  
RENAULT   Thalia 1.5 dCi   [K9K740]   06.2005-  
RENAULT   Thalia 1.5 dCi RT   [K9K702]   06.2001-10.2003
SUZUKI
JIMNY (FJ)   12.2003 - .   1.50   Дизель

КОМПОНЕНТИ ДО S5038 Стартер AS
НАЙМЕНУВАННЯ БРЕНД КАТЕГОРІЯ НАЯВНІСТЬ
SD5040 AS Бендикс
SL5001 AS Вилка (c)
SBU9017 AS Втулка
SBU9041 AS Втулка
SBU9050 AS Втулка
SBU9139 AS Втулка
SBR5043S AS Кришка стартера
SBR5057S AS Кришка стартера
ABE9065 AS Підшипник
ABE9065(INA) AS Підшипник
ARS9032 AS Рiзнi
ARS9043 AS Рiзнi
ARS9047 AS Рiзнi
SG5013 AS Редуктор та шестерні редукторів
SRS1033 AS Ремкомплект (c)
SRS5010 AS Ремкомплект (c)
SRS5019 AS Ремкомплект (c)
SRS5022 AS Ремкомплект (c)
SRS5026 AS Ремкомплект (c)
SRS5030 AS Ремкомплект (c)
SRS5047 AS Ремкомплект (c)
SRS5052 AS Ремкомплект (c)
SRS5076S AS Ремкомплект (c)
SS5035 AS Соленоїд
SP5001 AS Частина соленоїда
SB5006A AS Щітки (с)
SBH5001 AS Щіткотримач (с)
SA5013 AS Якір
SBU9179S AS Втулка
АНАЛОГИ ДЛЯ S5038 Стартер AS
НАЙМЕНУВАННЯ БРЕНД КАТЕГОРІЯ НАЯВНІСТЬ
S5038PR AS Стартер
S5038R AS Стартер
S5038SR AS Стартер
113927 CARGO Стартер
M0T91581 MITSUBISHI Стартер деталі
S5038a ARCHIVAL Стартер
0986021741 BOSCH Стартер
F042200016 BOSCH Стартер
7711135521 DACIA Стартер
8200227092 DACIA Стартер
8200426577 DACIA Стартер
8200584685 DACIA Стартер
DRS3904 DELCO Стартер
DRS3904 DELCO REMY Стартер
DS5014N DELCO REMY Стартер
25-3107 ELSTOCK Стартер
220039 ERA Стартер
CS1273 HC-PARTS Стартер
CMS1273  MSG Стартер
8EA011610-201 HELLA Стартер
8EA738061-001 HELLA Стартер
LRS01593 LUCAS ELECTRICAL Стартер
944280801300 MAGNETI MARELLI Стартер
MRS80130 MAGNETI MARELLI Стартер
M000T81291 MITSUBISHI Стартер
M000T86181 MITSUBISHI Стартер деталі
M000T91581 MITSUBISHI Стартер деталі
M0T81291 MITSUBISHI Стартер
M0T86181 MITSUBISHI Стартер деталі
23300-00QAW NISSAN Стартер
23300-00QAZ NISSAN Стартер
23300-BN700 NISSAN Стартер
23300-BN701 NISSAN Стартер
23300-BN70A NISSAN Стартер
31100-84A00 NISSAN Стартер
570.538.123 PSH Стартер
7711135521 RENAULT Стартер
8200021396 RENAULT Стартер
8200227092 RENAULT Стартер
8200426577 RENAULT Стартер
8200584658 RENAULT Стартер
8200584685 RENAULT Стартер
F042S0H073 UNIPOINT Стартер
458239 VALEO Стартер
726119 VALEO Стартер
32593N WAIglobal Стартер
STR71037 WOODAUTO Стартер

Характеристики

Производитель
AS
Страна производства
Польша
Марка
Renault
Тип запчасти
Оригинал
Состояние
Новое
Гарантийный срок
3 мес
Модель
Kangoo
Редуктор
Да
Тип техники
Легковой автомобиль
Номинальная мощность
1 кВт
Код запчасти
S5038
Стартер на Renault Kangoo 1.5 dci 2000-2006, Евро 3. Стоит с зади Рено Кенго (Кангу) 1.5 дци.

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх