
Передний тормозной диск Ford Sierra/Escort/Orion (1982-1993) (239.5x24.2 мм) Германия 715 521 7006
1 150 ₴
- В наличии
- Код: 715 521 7006
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | TD170718 |
| Производитель | Meyle |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр диска | 239.5 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Наружный диаметр | 239.5 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Толщина | 24.2 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Мoдель | Sierra |
- Цена: 1 150 ₴



