
Фильтр топливный Opel Movano 2.3 CDTi. 2.5 CDTi, 2.5 DTi, 3.0 CDTi (2001-) Опель Мовано (L=120 мм) PURFLUX
430 ₴
- В наличии
- Код: C491
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | C491 |
| Производитель | Purflux |
| Страна производитель | Франция |
| Виды топлива | Дизель |
| Внешний диаметр | 71 мм |
| Внутренний диаметр | 20 мм |
| Высота | 120 мм |
| Год выпуска автомобиля | 2004, 2022, 2017, 2019, 2011, 2020, 2014, 2016, 2002, 2010, 2012, 2003, 2018, 2013, 2009, 2023, 2006, 2001, 2000, 2024, 2007, 2025, 2008, 2015, 2005, 2021 |
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Trafic, Primastar, Master, Movano, Vivaro, Interstar |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип фильтра | Вставка |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Opel |
| Мoдель | Movano |
- Цена: 430 ₴


