
Штопорное кольцо бендикса стартера Ford Transit 2.0/2.4/2.5 tdi/tdci (2000-) SRS9016
80 ₴
- В наличии
- Код: SRS9016
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | SRS9016 |
| Производитель | AS |
| Страна производитель | Польша |
| Марка | Ford |
| Напряжение питания | 12 В |
| Номинальная мощность | 2.3 кВт |
| Редуктор | Да |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Тип запчасти | Аналог |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний диаметр | 16.5 мм |
| Высота | 10.9 мм |
| Диаметр внутренний | 10.8 мм |
| Мoдель | Ford: Transit, Focus, Connect, C-Max, Focus, Galaxy, Kuga, Mondeo, S-Max - 1.8-2.0-2.4-2.5 (D/TD/TDi/TDCi) |
| Серия | Series |
| Состояние | новый |
| Тип техники | Легковые и микроавтобусы |
| Толщина | 2.45 мм мм |
- Цена: 80 ₴



