
Радиатор масляный Audi A3, A4, A5, A6, Q5, Q6 1.9 TDi/2.0 TDi (теплообменник)
1 760 ₴
- В наличии
- Код: 58003093
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 58003093 |
| Производитель | Van Wezel |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Глубина ядра радиатора | 64 мм |
| Длина ядра радиатора | 118 мм |
| Материал | Алюминий |
| Материал ребер охлаждения | Алюминий |
| Совместимость с маркой | Seat, Skoda, Audi, Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Superb, Alhambra, Q5, Passat, Golf, Fabia, Cordoba, Toledo, Leon, Jetta, Touran, Ibiza, A6, Octavia, Q7, Altea, Bora, A4, A3, Sharan, A5 |
| Состояние | Новое |
| Тип радиатора | Неразборный |
| Ширина ядра радиатора | 96 мм |
- Цена: 1 760 ₴






