
Передний тормозной диск Ford Transit 2.5 D/2.5 TD R15 (1991-2000) (270x24 мм) Форд Транзит Meyle 715 521 7009
1 490 ₴
- В наличии
- Код: 715 521 7009
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 715 521 7009 |
| Производитель | Meyle |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 43 мм |
| Год выпуска автомобиля | 1998, 1992, 1994, 1996, 1997, 2000, 1999, 1993, 1991, 1995 |
| Диаметр диска | 270 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Наружный диаметр | 270 мм |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit Tourneo, Transit, R15 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вентилируемые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Толщина | 24 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Марка | Ford |
| Мoдель | Transit |
- Цена: 1 490 ₴



