
Сальник клапана (впуск/выпуск) Ford Transit 2.5D/TD (d=8mm) сальники клапанов форд Транзит, 467.880
80 ₴
- В наличии
- Код: 467.880
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 467.880 |
| Производитель | ELRING |
| Страна производитель | Германия |
| Внешний диаметр | 29 мм |
| Внутренний диаметр | 9 мм |
| Высота | 23.4 мм |
| Год выпуска автомобиля | 1988, 1993, 2000, 1991, 1994, 1997, 1989, 1995, 1986, 1998, 1987, 1992, 1996, 1999, 1990 |
| Материал | Фторкаучук |
| Объем двигателя | 2.5 куб. см |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit Tourneo, Transit |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Ширина | 23.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Мoдель | Transit |
- Цена: 80 ₴



