
Воздушный фильтр Ford Scorpio/Sierra/Opel Omega A/Nexia 1.5/1.8/2.0 i, 1.8/2.5 TD, A770
320 ₴
- В наличии
- Код: A770
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | A770 |
| Производитель | Purflux |
| Страна производитель | Франция |
| Высота | 44 мм |
| Длина | 260 мм |
| Совместимость с маркой | Opel, Ford |
| Совместимость с моделью | Granada, Scorpio, Sierra, Omega, Kadett, Nexia, Espero |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип фильтра | Вставка |
| Ширина | 214 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Мoдель | Sierra |
- Цена: 320 ₴



