
Радиатор охлаждения Skoda Fabia/Rapid/Roomster/VW Polo 1.0/1.2/1.4/1.6/1.9 i/TSi/TDi (2006-) NRF 53024
3 030 ₴
- В наличии
- Код: 53024
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 53024 |
| Производитель | NRF |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Глубина ядра радиатора | 26 мм |
| Год выпуска автомобиля | 2017, 2006, 2014, 2018, 2016, 2019, 2010, 2008, 2015, 2013, 2021, 2020, 2012, 2011, 2009, 2007 |
| Длина ядра радиатора | 650 мм |
| Конструктивные особенности | С монтажными деталями |
| Материал | Алюминий |
| Совместимость с маркой | Seat, Skoda, Audi, Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Toledo, Polo, Roomster, Rapid, A1, Ibiza, Fabia |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип крепления ребер | Паянные |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина ядра радиатора | 308 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Skoda |
| Мoдель | Fabia |
- Цена: 3 030 ₴







