
Диск тормозной (передний) Ford Transit 2.0 TDi (2000-2006) Форд Транзит (Германия)
1 620 ₴
- В наличии
- Код: 715 521 7022
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 715 521 7022 |
| Производитель | Meyle |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 43 мм |
| Год выпуска автомобиля | 2005, 2001, 2003, 2002, 2006, 2004, 2000 |
| Назначение | Передние колеса |
| Наружный диаметр | 276 мм |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вентилируемые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Толщина | 24.5 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Марка | Ford |
| Мoдель | Transit |
- Цена: 1 620 ₴






