
Прокладка ГБЦ Renault Kangoo, Clio, Megane, Scenic, Logan, 1.5dCi (2001-) 0.7 мм ELRING 688.422
950 ₴
- В наличии
- Код: 688.422
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 688.422 |
| Производитель | ELRING |
| Страна производитель | Германия |
| Вид прокладки | ГБЦ |
| Год выпуска автомобиля | 2011, 2009, 2010, 2016, 2020, 2002, 2005, 2021, 2014, 2007, 2004, 2019, 2017, 2012, 2000, 2013, 2006, 2018, 2015, 2001, 2003, 2008 |
| Диаметр | 77.5 мм |
| Количество слоев прокладки | 3 |
| Материал | Многослойная сталь |
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault, Dacia |
| Совместимость с моделью | Duster, Micra, Kubistar, Jimny, Logan/Stepway, Logan, Qashqai, Sandero, Clio, Kangoo, Scenic, Almera, Megane, Note, Laguna, Tiida, Fluence |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Толщина | 0.85 мм |
| Толщина после затяжки | 0.85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Kangoo |
- Цена: 950 ₴




