
Диск тормозной (передний) Renault Kangoo (1997-) Рено Кенго (259x20.6) Испания
1 150 ₴
- В наличии
- Код: 78BD3550-2
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 78BD3550-2 |
| Производитель | Icer |
| Страна производитель | Испания |
| Высота | 41 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Наружный диаметр | 259 мм |
| Перфорация дисков | Без перфорации |
| Совместимость с маркой | Renault, Dacia, Nissan |
| Совместимость с моделью | Symbol, Logan, Kubistar, Kangoo, Megane, Clio, Sandero |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вентилируемые |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Толщина | 20.6 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр диска | 61 мм. |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Kangoo |
- Цена: 1 150 ₴



