
Диск тормозной (задний) VW T4 1.9/2.4/2.5 D-TD-TDi (280x12 мм) Транспортер Т4 (91-03) Испания
1 130 ₴
- В наличии
- Код: 208016
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 208016 |
| Производитель | Solgy |
| Страна производитель | Испания |
| Год выпуска автомобиля | 2001, 1998, 1992, 2003, 2002, 1994, 1996, 1997, 2000, 1999, 1993, 1991, 1995 |
| Диаметр диска | 280 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Наружный диаметр | 280 мм |
| Перфорация дисков | Без перфорации |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Состояние | Новое |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 12 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Совместимость с моделью | Transporter |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Transporter |
- Цена: 1 130 ₴



