
Диск тормозной (задний) VW T4 1.9/2.4/2.5 D-TD-TDi (280x12 мм) Транспортер Т4 (91-03) Германия - Meyle
1 350 ₴
- В наличии
- Код: 115 523 0017
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 115 523 0017 |
| Производитель | Meyle |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 40.4 мм |
| Год выпуска автомобиля | 2001, 1998, 1992, 2003, 2002, 1994, 1996, 1997, 2000, 1999, 1993, 1991, 1995 |
| Диаметр диска | 280 мм |
| Диаметр отверстия для колесного болта | 16.5 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Наружный диаметр | 280 мм |
| Перфорация дисков | Без перфорации |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | California, Transporter |
| Состояние | Новое |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 12 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 112 мм |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Transporter |
- Цена: 1 350 ₴







