
Радиатор охлаждения Renault Kangoo/Clio/Logan/Sandero 1.6 16V/1.9D/dTi/dCi (99-) NRF 58148
2 230 ₴
- В наличии
- Код: 58148
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | NRF 58148 |
| Производитель | NRF |
| Глубина ядра радиатора | 23 мм |
| Год выпуска автомобиля | 2014, 2002, 2005, 2015, 2021, 1998, 2012, 2003, 2004, 2019, 2000, 1999, 2017, 2006, 2018, 2013, 2008, 2011, 2009, 2001, 2016, 2010, 2020, 2007 |
| Длина ядра радиатора | 480 мм |
| Материал | Алюминий |
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault, Dacia |
| Совместимость с моделью | Kangoo, Sandero, Kubistar, Logan, Clio |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип крепления ребер | Механические |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина ядра радиатора | 415 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Kangoo |
- Цена: 2 230 ₴







