
Сайлентблок рессоры (задней) MB 609-814 (30x56.5x86.5) FEBI BILSTEIN 06845
380 ₴
- В наличии
- Код: 06845
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 06845 |
| Производитель | Febi Bilstein |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 86 мм |
| Год выпуска автомобиля | 2004, 2008, 2016, 1992, 2020, 1990, 2006, 1991, 2013, 2018, 2001, 2017, 1999, 1998, 2012, 2021, 2010, 2009, 2014, 1994, 2019, 1993, 2007, 2011, 2003, 1995, 1996, 2015, 2000, 2005, 1997, 2002 |
| Диаметр внешний | 56 мм |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Место установки | Задний |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | Vario, 809, 609 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Мoдель | Vario |
- Цена: 380 ₴




