
Диск тормозной (передний) Ford Transit 2.0 TDi/TDCi (2000-2006) Форд Транзит R16 (294x24.3 мм)
1 440 ₴
- В наличии
- Код: 208051
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 208051 |
| Производитель | Solgy |
| Страна производитель | Испания |
| Год выпуска автомобиля | 2005, 2001, 2003, 2002, 2006, 2004, 2000 |
| Диаметр диска | 294 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Наружный диаметр | 294 мм |
| Перфорация дисков | Без перфорации |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 24.3 мм |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Мoдель | Transit |
- Цена: 1 440 ₴




