
Диск тормозной (передний) Renault Megane/Logan /Clio/Sandero (238x12) (полный) METELLI 23-0082
770 ₴
- В наличии
- Код: 23-0082
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 23-0082 |
| Производитель | Metelli |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 41 мм |
| Год выпуска автомобиля | 1992, 2012, 2003, 2002, 2018, 1996, 1997, 2011, 1999, 1990, 1995, 2005, 1998, 2013, 2009, 2020, 2021, 2014, 2010, 2016, 2004, 2019, 2017, 2001, 2007, 2006, 1994, 2015, 2008, 1993, 2000, 1991 |
| Диаметр диска | 238 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Наружный диаметр | 238 мм |
| Совместимость с маркой | Renault, Dacia |
| Совместимость с моделью | Logan, Largus, Megane, Clio, Sandero, Renault Megane |
| Состояние | Новое |
| Тип | Невентилируемые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Толщина | 12 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 61 мм |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Megane |
- Цена: 770 ₴






