
Радиатор интеркулера MB Sprinter TDI/CDI (1996-2006) Мерседес Спинтер NRF 30830
3 690 ₴
- В наличии
- Код: 30830
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 30830 |
| Производитель | NRF |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Глубина ядра радиатора | 30 мм |
| Длина ядра радиатора | 718 мм |
| Материал | Алюминий |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Sprinter |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Ширина ядра радиатора | 253 мм |
- Цена: 3 690 ₴

