
Радиатор охлаждения MB Sprinter 2.2-2.7CDI 00-06 NRF 55348
7 630 ₴
- В наличии
- Код: 55348
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 55348 |
| Производитель | NRF |
| Глубина ядра радиатора | 40 мм |
| Длина ядра радиатора | 680 мм |
| Конструктивные особенности | С монтажными деталями |
| Материал | Алюминий |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | Sprinter |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип крепления ребер | Паянные |
| Ширина ядра радиатора | 409 мм |
- Цена: 7 630 ₴

