Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 43002325 |
| Производитель | Van Wezel |
| Глубина ядра радиатора | 34 мм |
| Длина ядра радиатора | 460 мм |
| Материал ребер охлаждения | Алюминий |
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Kangoo, Kubistar |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип крепления ребер | Механические |
| Ширина ядра радиатора | 448 мм |
- Цена: 2 480 ₴


