
Радиатор охлаждения Fiat Doblo 1.3-1.9JTD 01- MAHLE CR 1448 000S
3 410 ₴
- В наличии
- Код: CR 1448 000S
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | CR 1448 000S |
| Производитель | Mahle |
| Глубина ядра радиатора | 38 мм |
| Длина ядра радиатора | 700 мм |
| Назначение | Для автомобилей без кондиционера |
| Совместимость с маркой | Fiat |
| Совместимость с моделью | Doblo |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип крепления ребер | Паянные |
| Ширина ядра радиатора | 306 мм |
- Цена: 3 410 ₴

