
Радиатор охлаждения VW T4 1.9/2.4/2.5 D-TD-TDi (1990-2003) MAHLE CR 398 000S
3 700 ₴
- В наличии
- Код: CR 398 000S
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | CR 398 000S |
| Производитель | Mahle |
| Глубина ядра радиатора | 32 мм |
| Длина ядра радиатора | 720 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип коробки передач | Механическая |
| Тип крепления ребер | Механические |
| Ширина ядра радиатора | 349 мм |
- Цена: 3 700 ₴

