
Радиатор охлаждения Fiat Scudo/Citroen Jumpy/Peugeot Expert 1.9D/TD-2.0 NRF 58958
3 220 ₴
- В наличии
- Код: 58958
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 58958 |
| Производитель | NRF |
| Глубина ядра радиатора | 23 мм |
| Длина ядра радиатора | 670 мм |
| Материал | Алюминий |
| Совместимость с маркой | Citroen, Fiat, Peugeot, Lancia |
| Совместимость с моделью | ZX, Zeta, Jumpy, 806, Scudo, Expert, Ulysse, Evasion |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип крепления ребер | Паянные |
| Ширина ядра радиатора | 455 мм |
- Цена: 3 220 ₴


