
Диск тормозной (задний) Renault Trafic/Opel Vivaro 1.6 dCi (14-) (280x12) (с подшипником) METELLI 23-1798
4 210 ₴
- В наличии
- Код: 23-1798
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 23-1798 |
| Производитель | Metelli |
| Кросс-номери | Metelli 231798 |
| Высота | 104.5 мм |
| Год выпуска автомобиля | 2016, 2018, 2015, 2020, 2019, 2017, 2021, 2014 |
| Конструктивные особенности | С кольцом датчика ABS |
| Назначение | Задние колеса |
| Наружный диаметр | 280 мм |
| Совместимость с маркой | Renault, Opel, Fiat |
| Совместимость с моделью | Vivaro, Trafic |
| Состояние | Новое |
| Тип | Невентилируемые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Толщина | 12 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 66 мм |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Trafic |
- Цена: 4 210 ₴



