
Диск тормозной (задний) Renault Kangoo (2008-) Рено Кенго (274х11) (с подшипником) METELLI 23-1196
3 960 ₴
- В наличии
- Код: 23-1196
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Renault |
| Кросс-номери | Metelli 231196 |
| Высота | 88.2 мм |
| Конструктивные особенности | С кольцом датчика ABS |
| Совместимость с маркой | Renault, Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | Kangoo |
| Состояние | Новое |
| Тип | Невентилируемые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Толщина | 11 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 60 мм |
- Цена: 3 960 ₴

