
Прокладка ГБЦ Ford Transit 2.4 TDi /2.4 TDCi (2000-) (3 метки) Форд Транзит (Elring)
1 550 ₴
- В наличии
- Код: 265.481 ELRING
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 265.481 |
| Производитель | ELRING |
| Страна производитель | Германия |
| Вид прокладки | ГБЦ |
| Год выпуска автомобиля | 2004, 2006, 2001, 2002, 2005, 2000, 2003 |
| Диаметр | 91 мм |
| Количество слоев прокладки | 3 |
| Материал | Многослойная сталь |
| Проекция поршня до | 0.5 мм |
| Проекция поршня от | 0.451 мм |
| Совместимость с маркой | Land Rover, Ford |
| Совместимость с моделью | Transit, Defender |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Толщина | 1.2 мм |
| Толщина после затяжки | 1.2 мм |
| Число отверстий | 3 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Мoдель | Transit |
- Цена: 1 550 ₴


