
Сальник хвостовика КПП Ford Transit 06- (27x42x6) Форд Транзит CORTECO 12015750B
220 ₴
- В наличии
- Код: 12015750B
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 12015750B |
| Производитель | Corteco |
| Внешний диаметр | 42 мм |
| Внутренний диаметр | 27 мм |
| Высота | 6 мм |
| Конструктивные особенности | С пылезащитным кожухом |
| Материал | Полиакрилат |
| Направление вращения сальника | Правое |
| Совместимость с маркой | Volvo, Honda, Ford, Nissan |
| Совместимость с моделью | S-Max, Primera, Transit, Focus, Integra, V70, Prelude, Transit Custom, Mondeo, C30, Orion, Escort, C70, Kuga, Transit Connect, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, S80, Almera, Accord, C-Max, S40, V50, S60 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
- Цена: 220 ₴

