
Радиатор масляный Audi A2/A3/A4/A6 1.4/1.9 TDi/ 1.8 i (теплообменник) Ауді А2/А3/А4/А6 Бельгия
1 530 ₴
- В наличии
- Код: 31306
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 31306 |
| Производитель | NRF |
| Глубина ядра радиатора | 56 мм |
| Длина ядра радиатора | 92 мм |
| Конструктивные особенности | С уплотнительным кольцом |
| Материал | Алюминий |
| Охлаждение | Водяное |
| Совместимость с маркой | Seat, Subaru, Volkswagen, Skoda, Audi |
| Совместимость с моделью | Legacy, Superb, Alhambra, Transporter, Passat, Golf, Fabia, Cordoba, Toledo, Leon, Polo, Jetta, New Beetle, Touran, Ibiza, A6, Octavia, Altea, Bora, Crafter, Fox, A4, Multivan, A3, Lupo, Sharan, Caddy, Roomster, TT |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Ширина ядра радиатора | 92 мм |
- Цена: 1 530 ₴







