
Радиатор печки VW T4 1.9/2.4 TD/2.5 TDi (90-03) Транспортер Т4 (с кондиционером) 157*232*42 мм
990 ₴
- В наличии
- Код: 54247
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 54247 |
| Производитель | NRF |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Глубина ядра радиатора | 42 мм |
| Год выпуска автомобиля | 1999, 2003, 1991, 1990, 2001, 1996, 1997, 1993, 1992, 2002, 1998, 1994, 2000, 1995 |
| Длина ядра радиатора | 232 мм |
| Материал | Алюминий |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter, California |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип крепления ребер | Механические |
| Ширина ядра радиатора | 157 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Transporter |
- Цена: 990 ₴


