
Диск тормозной (передний) Citroen Jumpy 1.9/2.0 D-TD-HDi (1996-) Ситроен Джампи (281x26мм) Италия
1 710 ₴
- В наличии
- Код: 23-0338 METELLI
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 23-0338 |
| Производитель | Metelli |
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 43.6 мм |
| Год выпуска автомобиля | 2012, 2003, 2002, 2018, 1996, 1997, 2011, 1999, 2005, 1998, 2013, 2009, 2020, 2021, 2014, 2022, 2010, 2016, 2004, 2023, 2019, 2017, 2001, 2006, 2015, 2008, 2000, 2007 |
| Назначение | Передние колеса |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Совместимость с моделью | Scudo, Jumpy, Zeta, Ulysse, Expert |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вентилируемые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Толщина | 26 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 59 мм |
| Марка | Citroen |
| Мoдель | Jumpy |
- Цена: 1 710 ₴







