
Радиатор интеркулера MB Sprinter 2.2CDI OM651 (2009-) Спринтер VAN WEZEL 30004582
6 530 ₴
- В наличии
- Код: 30505
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 30505 |
| Производитель | NRF |
| Глубина ядра радиатора | 64 мм |
| Длина ядра радиатора | 640 мм |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | Crafter, Sprinter |
| Состояние | Новое |
| Ширина ядра радиатора | 205 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Мoдель | Sprinter |
- Цена: 6 530 ₴

