
Сайлентблок балки (задней/спереди) Opel Astra/Zafira/Meriva (2004-) Опель Астра/Зафира/Мерива (Германия)
900 ₴
- В наличии
- Код: 614 710 0000
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 614 710 0000 |
| Производитель | Meyle |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 88 мм |
| Год выпуска автомобиля | 2004, 2009, 2008, 2012, 2016, 2020, 2019, 2017, 2018, 2013, 2015, 2006, 2005, 2007, 2021, 2014, 2011, 2010 |
| Диаметр внешний | 69 мм |
| Диаметр внутренний | 13 мм |
| Место установки | Передний |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Zafira, Astra, Astre, Zafira , Meriva |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Opel |
| Мoдель | Astra |
- Цена: 900 ₴





