
Подшипник ступицы (задней) Ford Transit 94-00 (45x85x30.2) (к-кт) Форд Транзит
680 ₴
- В наличии
- Код: 216230 SOLGY
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 216230 |
| Вид подшипника | Ступицы заднего колеса |
| Внешний диаметр | 85 мм |
| Внутренний диаметр | 45 мм |
| Год выпуска автомобиля | 1997, 1994, 1996, 1995, 1999, 2000, 1998 |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Ширина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Мoдель | Transit |
- Цена: 680 ₴

