
Фильтр воздушный Renault Scenic IV/Megane IV 1.5dCi (2015-) Рено Сценик/Меган A1785 PURFLUX
500 ₴
- В наличии
- Код: A1785 PURFLUX
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | A1785 PURFLUX |
| Производитель | Purflux |
| Страна производитель | Франция |
| Высота | 72 мм |
| Год выпуска автомобиля | 2017, 2016, 2018, 2015, 2020, 2021, 2019 |
| Длина | 220 мм |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Совместимость с моделью | Express, Megane, Espace, Scenic |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип фильтра | Вставка |
| Ширина | 192 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Megane |
- Цена: 500 ₴

