
Прокладка ГБЦ Renault Clio, Megane, Scenic, Laguna1.9 DCi (2001-) Рено Клио/Меган/Сценик/Лагуна (Германия)
1 040 ₴
- В наличии
- Код: 157.351
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 157.351 |
| Производитель | ELRING |
| Страна производитель | Германия |
| Вид прокладки | ГБЦ |
| Диаметр | 81 мм |
| Количество слоев прокладки | 3 |
| Материал | Многослойная сталь |
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault, Opel |
| Совместимость с моделью | Grand Vitara, Vivaro, Interstar, V40, Carisma, Primera, Trafic, Movano, Clio, S40, Kangoo, Megane, Master, Space Star, Scenic, Primastar, Laguna, Espace |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Толщина | 1.25 мм |
| Толщина после затяжки | 1.25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Megane |
- Цена: 1 040 ₴

