
Сальник коленвала передний Renault Trafic/Opel Vivaro 1.9 dCi (2001-) Трафик/Виваро (Германия)
250 ₴
- В наличии
- Код: 157.200
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 157.200 |
| Производитель | ELRING |
| Страна производитель | Германия |
| Внешний диаметр | 54 мм |
| Внутренний диаметр | 42 мм |
| Высота | 6 мм |
| Конструктивные особенности | С пылезащитным кожухом |
| Материал | Фторкаучук |
| Направление вращения сальника | Правое |
| Совместимость с маркой | Volvo, Dacia, Nissan, Москвич, Suzuki, Lexus, Renault, Toyota, Opel |
| Совместимость с моделью | 10, Interstar, IS, Duster, NX, Solenza, Space Star, Kangoo, ES, Espace, Laguna, RC, Camry, Primastar, Primera, PICK UP, Carisma, 2142, Pick Up, Rapid, RAV4, Trafic, Master, Grand Vitara, Clio, RX, Megane, GS, V40, S40, Movano, Venza, Samurai, Scenic, Vivaro, Highlander |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
- Цена: 250 ₴


