
Сальник коленвала передний Renault Megane, Scenic, Clio, Laguna 1.9 dCi (2001-) Меган (Германия)
250 ₴
- В наличии
- Код: 157.200
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 157.200 |
| Производитель | ELRING |
| Страна производитель | Германия |
| Внешний диаметр | 54 мм |
| Внутренний диаметр | 42 мм |
| Высота | 6 мм |
| Конструктивные особенности | С пылезащитным кожухом |
| Материал | Фторкаучук |
| Направление вращения сальника | Правое |
| Объем двигателя | 1.9 куб. см |
| Совместимость с маркой | Volvo, Dacia, Nissan, Москвич, Suzuki, Lexus, Renault, Toyota, Opel |
| Совместимость с моделью | Movano, Trafic, Scenic, Master, Kangoo, Laguna, Megane, Clio, Vivaro, Renault Megane |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Ширина | 6 мм |
- Цена: 250 ₴


