
Фильтр топливный Opel Vivaro 1.9 cdti, 2.0 cdti, 2.5 cdti (2001-) Опель Виваро (L=120 мм) Франция
430 ₴
- В наличии
- Код: C491
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | C491 |
| Производитель | Purflux |
| Страна производитель | Франция |
| Виды топлива | Дизель |
| Внешний диаметр | 71 мм |
| Внутренний диаметр | 20 мм |
| Высота | 120 мм |
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Trafic, Primastar, Master, Movano, Vivaro, Interstar |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип фильтра | Вставка |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Opel |
| Мoдель | Vivaro |
- Цена: 430 ₴


