
Радиатор масляный Skoda Octavia, Superb, Fabia 1.9 TDi/2.0 TDi (теплообменник) Октавия, Суперб
1 760 ₴
- В наличии
- Код: 58003093
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 58003093 |
| Производитель | Van Wezel |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Глубина ядра радиатора | 64 мм |
| Длина ядра радиатора | 118 мм |
| Материал | Алюминий |
| Материал ребер охлаждения | Алюминий |
| Совместимость с маркой | Skoda, Audi, Volkswagen, Seat |
| Совместимость с моделью | Leon, Q5, A4, A3, Bora, A5, Golf, A6, Cordoba, Touran, Superb, Passat, Ibiza, Toledo, Jetta, Altea, Fabia, Q7, Octavia, Sharan, Alhambra |
| Состояние | Новое |
| Тип радиатора | Неразборный |
| Ширина ядра радиатора | 96 мм |
- Цена: 1 760 ₴






