
Радиатор печки VW Caddy, Passat, Golf, Bora, Jetta (2003-) Кадді, Пассат, Гольф, Бора, Джетта
1 270 ₴
- В наличии
- Код: 58006229
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 58006229 |
| Производитель | Van Wezel |
| Страна производитель | Бельгия |
| Глубина ядра радиатора | 35 мм |
| Длина ядра радиатора | 185 мм |
| Конструктивные особенности | С аксессуарами |
| Материал ребер охлаждения | Алюминий |
| Совместимость с маркой | Skoda, Audi, Volkswagen, Seat |
| Совместимость с моделью | Leon, A3, Golf, Touran, TT, Superb, Passat, Yeti, Eos, Toledo, Jetta, Altea, Caddy, Q3, Scirocco, Tiguan, Octavia, Sharan, Alhambra |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип крепления ребер | Паянные |
| Ширина ядра радиатора | 180 мм |
- Цена: 1 270 ₴






