
Подшипник ступицы (задней) Renault Trafic 1.9 DCi/2.0 DCi/2.5 DCi (2001-) Рено Трафик (Испания)
600 ₴
- В наличии
- Код: 216016
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 216016 |
| Производитель | Solgy |
| Страна производитель | Испания |
| Вид подшипника | Ступицы заднего колеса |
| Внешний диаметр | 68 мм |
| Внутренний диаметр | 35 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 48 мм |
- Цена: 600 ₴

