
Радиатор охлаждения Opel Vivaro 1.9 CDTi (2001-) Опель Виваро 1.9 дизель (на авто без кондиционера) новый
3 420 ₴
- В наличии
- Код: 58333
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Глибина мережі [мм] 23
Довжина мережі [мм] 560
Конструкція радіатора
Ребра охолодження приєднані механічно
Матеріал алюміній
Ширина мережі [мм] 470
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 58333 |
| Производитель | NRF |
| Глубина ядра радиатора | 23 мм |
| Длина ядра радиатора | 560 мм |
| Материал | Алюминий |
| Совместимость с маркой | Renault, Opel, Nissan |
| Совместимость с моделью | Primastar, Vivaro, Trafic |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип крепления ребер | Механические |
| Ширина ядра радиатора | 470 мм |
- Цена: 3 420 ₴

