
Подшипник ступицы задней VW T4 (1990-2003) Транспортер Т4, MEYLE 100 498 0019
1 050 ₴
- В наличии
- Код: 100 498 0019
Підшипник маточини передньої/задньої VW T4 90-03 (45x80x45) (к-кт) Транспортер Т4 (MEYLE)
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 100 498 0019 |
| Производитель | Meyle |
| Страна производитель | Германия |
| Вид подшипника | Ступицы заднего колеса |
| Внешний диаметр | 80 мм |
| Внутренний диаметр | 45 мм |
| Конструктивные особенности | С крепежными материалами |
| Место установки | Передний |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип подшипника | Шариковый |
| Ширина | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Transporter |
| Совместимость с | Volkswagen TRANSPORTER T4 1990-2003 |
- Цена: 1 050 ₴

