
Радиатор масляный Audi A3, A4, A5, A6, Q5, Q6 1.9 TDi/2.0 TDi (теплообменник)
1 760 ₴
- В наявності
- Код: 58003093
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58003093 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Довжина ядра радіатора | 118 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Superb, Alhambra, Q5, Passat, Golf, Fabia, Cordoba, Toledo, Leon, Jetta, Touran, Ibiza, A6, Octavia, Q7, Altea, Bora, A4, A3, Sharan, A5 |
| Стан | Новий |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Ширина ядра радіатора | 96 мм |
- Ціна: 1 760 ₴






