
Задний сальник коленвала Ford Transit 2.0 tdi, 2.0 tdci, 2.2 tdci, 2.4 tdi, 2.4 tdci (2001-) 19036539B
1 480 ₴
- В наявності
- Код: 19036539B
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19036539B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 195 мм |
| Внутрішній діаметр | 106 мм |
| Висота | 15.5 мм |
| Сумісність з маркою | Ford, Fiat, Citroen, Peugeot, Jaguar, Land Rover, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Defender, Mondeo, Boxer, X-Type, Transit, Ducato, Jumper, Alhambra, Toledo, A1, Altea, Ibiza |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Мoдель | Transit |
- Ціна: 1 480 ₴



