
Радиатор охлаждения Renault Kangoo/Clio/Logan/Sandero 1.6 16V/1.9D/dTi/dCi (99-) NRF 58148
2 230 ₴
- В наявності
- Код: 58148
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NRF 58148 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2002, 2005, 2015, 2021, 1998, 2012, 2003, 2004, 2019, 2000, 1999, 2017, 2006, 2018, 2013, 2008, 2011, 2009, 2001, 2016, 2010, 2020, 2007 |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Sandero, Kubistar, Logan, Clio |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Kangoo |
- Ціна: 2 230 ₴







