
Радиатор охлаждения VW Caddy III/Golf 1.4/1.6/2.0 03- (648x406x24) NRF 53404
2 570 ₴
- В наявності
- Код: 53404
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53404 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Eos, Toledo, Leon, Octavia, A3, Altea, Jetta, Caddy, Passat, Golf, Touran |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
- Ціна: 2 570 ₴

