
Радиатор охлаждения Fiat Scudo/Citroen Jumpy/Peugeot Expert 1.9D/TD-2.0 NRF 58958
3 220 ₴
- В наявності
- Код: 58958
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова авто (він код).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58958 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Fiat, Peugeot, Lancia |
| Сумісність з моделлю | ZX, Zeta, Jumpy, 806, Scudo, Expert, Ulysse, Evasion |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 455 мм |
- Ціна: 3 220 ₴


