
Диск тормозной (задний) Renault Trafic/Opel Vivaro (2001-2014) Рено Трафик/Опель Виваро (+ подшипник)
3 150 ₴
- В наявності
- Код: 23-0844
Диск гальмівний (задній) Renault Trafic/Opel Vivaro (2001-2014) Рено Трафік/Опель Віваро (+ підшипник)
Для точного підбору автозапчастин потрібен номер кузова (він код авто).
В наявності є запчастини від різних фірм виробників, як преміум класу, так і більш дешеві варіанти.
Наші переваги - швидка доставка, зручна оплата, доступна ціна, фахова консультація продавця.
Контакти додатково вказані в розділах "Доставка", "Оплата", або ж пишіть в "Чат з продавцем."
Відповіді на ваші запитання та підбір запчастин з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0844 |
| Виробник | Metelli |
| Висота | 102.2 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2001, 2013, 2012, 2009, 2010, 2003, 2002, 2006, 2004, 2008, 2011, 2007, 2014 |
| Діаметр диска | 280 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Призначення | Задні колеса |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Primastar, Trafic |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 12 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 71 мм |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Trafic |
- Ціна: 3 150 ₴



